SHO: Bábkoherečka je podpredsedníčka vlády iba niekoľko dní. A už okradla Slovákov o milióny eur?!

Úrad podpredsedu vlády pre investície a informatizáciu rozbehol interný audit asi 50 projektov, dve veľké verejné obstarávania už zrušil, informovala Veronika Remišová. Momentálne úrad ruší aj verejné obstarávanie informačného systému riadenia IT aktív a poradenských služieb v oblasti optimalizácie IT aktív v predpokladanej hodnote 15 miliónov eur. Informujú médiá.

Na rozhodnutie ne/kompetentných reaguje Štefan Polačik, podpredseda SHO:

Po tom ako predseda strany Za ľudí zbehol za hranice, prišla chvíľa Veroniky Remišovej. Matovičova politická mafia ju upratala do funkcie podpredsedníčky vlády a špeciálne pre ňu vytvorila ministerstvo pre regionálny rozvoj a investície. Po pár dňoch oťukávania sa, začala Remišová s kontrolou veľkej časti projektov a niektoré už označila aj za predražené. A tu sa hneď preukázala jej nekompetentnosť. 

Zrušila aj projekt mysliac si, že ušetrila štátu peniaze. Háčik je ale v tom, že podľa medializovaných informácií, zrušený projekt mal ušetriť, keby fungoval 4 roky, viac ako 30 miliónov eur. Takže tým, že Remišová zastavila tento projekt, zastavila aj možnú úsporu peňazí. Výsledok je, že Slovákov okradla o milióny eur. Nič viac ale nemôžeme očakávať od bábkoherečky, a keby to nebolo vážne, by to bolo na smiech.

Veronike odkazujem, že riadiť štát nie je ako hrať bábkové divadlo. Riadenie štátu má reálne dopady na ľudí.

————————

Prečítajte si tiež: Video. SHO: Pán Matovič! V osadách sa dávky vyplácajú vo veľkom. A kde sú peniaze pre ľudí práce?

————————

Pozrite si aj video, v ktorom Štefan Polačik odhaľuje to, ako Matovičova vláda vyvíja aktivity proti záujmom slovenských podnikateľov a zamestnancov:

 

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds