Video. SHO: Vyhlasujeme bojkot nezmyselným nariadeniam babráka Matoviča a jeho komplicov!

Premiér Igor Matovič a minister zdravotníctva Marek Krajčí na tlačovej konferencii informovali o podrobnostiach celoplošného testovania. Podľa slov premiéra bude plošné testovanie obyvateľov Slovenska dobrovoľné. Pre ľudí, ktorí sa nezúčastnia na testovaní akýmkoľvek spôsobom, bude platiť zákaz vychádzania. Bude im nariadená 10-dňová domáca karanténa. Informujú médiá.

Na udalosti posledných hodín reaguje Róbert Švec:

Dámy a páni. Môj postoj ku koronapárty – testovaniu Slovákov na koronavírus, ktoré za štátne peniaze chystajú blázni okolo Matoviča poznáte. Nezúčastním sa ho! A na otázku, či budem rešpektovať zákaz vychádzania, odpovedám slovami našich športovcov: Tak určitééé!

Kamaráti. Nebudem sa viac zúčastňovať na tomto koronacirkuse a svojou účasťou legitimizovať konanie Matovičovej vlády. STAČILO! Tam, kde vládnu blázni a svojvôľa, odpor je už povinnosťou!

Viac sa dozviete aj v zdieľanom videokomentári Kataríny Bokovej…

————————-

Prečítajte si tiež: Video: Rúška a testovanie Slovákov na koronavírus. SHO: Je nám to tak na dve veci!?

————————-

 

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds