Video: Rúška a testovanie Slovákov na koronavírus. SHO: Je nám to tak na dve veci!?

Až 62 percent učiteľov na Slovensku si myslí, že vláda nezvláda súčasnú situáciu s „pandémiou“ koronavírusu. Polovica oslovených učiteľov druhého stupňa základných škôl sa vyjadrila, že vláda neinformuje o koronavíruse pravdivo. Informujú médiá TU.

Dámy a páni! A pokiaľ ide o testovanie Slovákov na koronavírus, ktoré chce na Dušičky spustiť Matovičova vláda, konštatujeme, že rozumní a zodpovední Slováci vedia, čo majú na Dušičky robiť. A určite to nie je účasť na koronapárty, ktorú pripravujú blázni od Matoviča.

Viac sa dozviete v zdieľanom videokomentári Štefana Polačika…

————————

Prečítajte si tiež: Video. Blázni od Matoviča chcú testovať všetkých Slovákov na koronavírus. SHO: Zabudnite!

————————

 

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds