Video. SHO: Vyznávači bieleho prášku a pedofílie zostali pred bránami parlamentu. Teší nás to

Výsledok parlamentných volieb, pokiaľ ide o liberálne zoskupenie PS/SPOLU a šovinistov z SMK, ktorí sa skrývali za pochybnú spolupatričnosť, okomentovala Katarína Boková, regionálna zástupkyňa SHO pre okres Martin.

Napriek tomu, že voľby pre Slovensko nedopadli najlepšie, môžu nás tešiť dve veci.

Pred bránami slovenského parlamentu zostali poloblázni z koalície PS/Spolu, vyznávači bieleho prášku a pedofílie. A taktiež sa do parlamentu nedostali šovinisti z SMK, ktorí …

———————–

Prečítajte si tiež: SHO: Mihál opäť zbehol. Tentokrát späť do SaS. Katarína Boková: A možno budú aj ňoky

———————–

Viac v zdieľanom videu:

 

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds