Pavol Poprocký reaguje na volebný program revizionistov: FIGYELEM! Šovinisti sú cesta do pekla

Píše sa január 2020 a maďarské menšinové strany odprezentovali pred verejnosťou Slovenskej republiky svoj „programy“, ktoré pokojne môžeme nazvať šovinisticko-revizionistickými príručkami skrývajúcimi sa pod pláštikom ľudských a občianskych práv.

Aj 100 rokov po slávnostnom podpísaní Trianonskej mierovej zmluvy (ktorú si tento rok nielen pripomenieme, ale i oslávime) sa na území Slovenska beztrestne pohybujú aj kadejakí  šovinisti a revizionisti, ktorí z hĺbky duše nezanášajú všetko slovenské. A to aj napriek tomu, že im práve Slovenská republika umožňuje plnohodnotne sa rozvíjať, žiť v mieri, študovať v materinskom jazyku, teda žiť v rovnakých podmienkach, ako väčšina obyvateľov Slovenska.

————————

Prečítajte si tiež: Orbán: Storočnicu Trianonu si pripomenieme. Švec: My ju oslávime. A budúcnosť? Tá je v silnej V4

————————

Našťastie, veľa ľudí aj s neslovenskou národnosťou si začína uvedomovať, že tzv. menšinové strany nemajú záujem hojiť rany z minulosti a stavať politiku na spolupráci Slovákov a všetkých lojálnych občanov, ale majú záujem o pravý opak. Jatriť rany minulosti a na nenávisti voči Slovákom a Slovensku si stavať svoju revizionistickú politiku. Na slovenskom juhu, ktorí oni stále označujú a nazývajú ako FELVIDÉK, žijú približne 2 milióny obyvateľov. Z tých je podľa štatistík iba 25% maďarskej národnosti. V skutočnosti je to aj pre neschopnosť prevažne nimi samotnými ovládanými samosprávami, podstatne menej.

Aj napriek tomuto všetkému oba tieto šovinistické politické subjekty s klamlivými a zavádzajúcimi názvami „Most“ a „Spolupatričnosť“, požadujú špeciálne postavenie etnicky zmiešaných území v územnom členení Slovenskej republiky, ktoré radi označujú ako maďarské a maďarčinu by radi videli ako druhý úradný jazyk na Slovensku. O čo ide? O ešte väčšiu segregáciu maďarskej menšiny od Slovákov, ešte väčší chaos na slovenskom juhu, ešte väčšie odopieranie práv občanom so slovenskou národnosťou napr. na školstvo šovinistami z miestnych samospráv, ešte väčšie etnické napätie medzi Slovákmi.

Rovnako, ako sa používanou číselnou symbolikou 1488 hodnotovo ukotvilo vedenie ĽSNS na politickej scéne, ako fašisti, rovnako sa na nej, ako šovinisti a iredentisti, hodnotovo ukotvili tieto dve strany. Príslušníci „Spolupatričnosti“ otvorenou nenávistnou samosprávnou politikou napríklad v Rohovciach, kde dodnes bránia zriadeniu základnej školy s vyučovacím jazykom slovenským. Svoje revizionistické chúťky prejavuje aj „Most“, ktorý svoj volebný program nazval príznačne reVízia 2020. Náhoda? V žiadnom prípade! Zámer, lebo ide o také strany, ktoré by bez nenávisti a populizmu, ktorý dlhodobo po Slovensku rozsievajú, dlho neprežili.

————————

Prečítajte si tiež: SHO: STOP šovinistom. Slovenský jazyk zaradíme medzi štátne symboly Slovenskej republiky

————————

ALE všetko majú v rukách ich voliči, ktorí musia uvedomiť, že šovinizmus, ktorý volia, nikdy nepriniesol nič dobré, ale práve naopak, vytvoril stereotypy, ktoré dodnes bránia pokojnému spolunažívaniu a prosperite národov v strednej Európe. A kým šovinistov a iredentistov nepošleme na smetisko politických dejín, tak tu pokoj a prosperita nebude.

My v Slovenskom Hnutí Obrody ponúkame spoluprácu každému Slovákovi a lojálnemu občanovi Slovenskej republiky. Naším cieľom je pokojná spoločnosť, ktorá spolu s ostatnými štátmi V4 a jej obyvateľmi, bude i naďalej chrániť tradičnú, kresťanskú a ešte hodnotovo zdravú strednú Európu.

Voľte mier, pokoj, ľudskosť a zodpovednosť. Voľte SHO, voľte číslo 5.

Autor článku Pavol Poprocký je člen predsedníctva SHO a kandidát do NR SR.

———————–

Prečítajte si tiež: SHO: Prihlás svoje dieťa do slovenskej školy. Aby sa mohlo uplatniť na celom území našej vlasti

———————–

Pozrite si aj fotografie revizionistov v akcii. Zdroj fotiek a obrázkov: Internet.

Šéf SMK s vlajkou neexistujúceho Felvidéku v Dunajskej Strede.

Výzdobe sa šovinista József potešil.

József S Viktorom Orbánom. S hlavným financmajstrom šovinizmu na Slovensku.

József veľmi rád chodí na koberček do Budapešti.

Sulík, Hlina a aj Matovič nemajú problém s revizionistami. Chcú prevziať moc v našom štáte za každú cenu.

Revizionisti a šovinisti v tom mali jasno aj v novoročnom prianí. Šťastný Nový rok, Felvidék.

A náš odkaz: Ponúkame spoluprácu každému Slovákovi a lojálnemu občanovi Slovenskej republiky. Naším cieľom je pokojná spoločnosť, ktorá spolu s ostatnými štátmi V4 a jej obyvateľmi, bude i naďalej chrániť tradičnú, kresťanskú a ešte hodnotovo zdravú strednú Európu.

————————–

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds