SHO: Mihál opäť zbehol. Tentokrát späť do SaS. Katarína Boková: A možno budú aj ňoky

Najnovšie, bývalý podpredseda SaS a zároveň teraz už aj bývalý podpredseda strany Spolu, Jozef Mihál, ohlásil, že sa vracia späť, práve do SaS. Napriek tomu, že v minulosti verejne kritizoval politiku Richarda Sulíka.

Nuž, veľký odborník na dane a odvody si zrejme spočítal má dať/dal a vyšlo mu, že predsa len najlepšie mu bude  v materskej strane pri zástere Riška Sulíka. A možno budú aj ňoky. 🙂

A teraz vážne. Priatelia, opäť raz ste sa nechali dobehnúť a oklamať. Napriek tomu, že voliči vo voľbách rozhodli, štandardní politici naďalej hrajú svoje špinavé hry. Reálne totiž hrozí, že človek, ktorý si vo voľbách nezískal vašu dôveru a spolu so svojou stranou zostal pred bránami parlamentu, sa bude uchádzať o teplé miestečko vo verejnom sektore. Čo na to poviete?

Dámy a páni, ubezpečujem vás, že SHO vás nikdy nepodrazí. Pretože my sme tu pre vás.

Autorka článku Katarína Boková je regionálna zástupkyňa SHO pre okres Martin.

————————–

Prečítajte si tiež: Matovič sa jeduje: Nikto nechce zdravotníctvo. SHO: Väčšina voličov si opäť zvolila podvodníkov

————————–

Priatelia, opäť raz ste sa nechali dobehnúť a oklamať. Napriek tomu, že voliči vo voľbách rozhodli, štandardní politici naďalej hrajú svoje špinavé hry. Zdroj fotky: Internet

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds