Video: Sociálne aktivity SHO? Katarína Boková: To sú konkrétne skutky. A nie reči

Dámy a páni. Slovenské Hnutie Obrody vypočulo hlas mnohých z vás, ktorí máte záujem podporovať svojou účasťou rozumné aktivity, ktorých cieľom je poukázať na neschopnosť vlády Igora Matoviča, ale zároveň nemáte možnosti, či už časové alebo finančné, cestovať na podujatia do Bratislavy.

A aj preto sme pre vás pripravili sériu diskusií v slovenských okresných mestách.

Katarína Boková počas prvej občianskej diskusie s vami, dámy a páni, ktorá sa konala 1. septembra na námestí v Topoľčanoch prezentovala aj naše sociálne aktivity.

Sú dve možnosti. Buď sa bude donekonečna hovoriť o tom, čo všetko by sa malo spraviť v sociálne oblasti alebo spravíme aspoň to, čo je v našich možnostiach. My sme si vybrali tú druhú možnosť TU.

Viac sa dozviete v zdieľanom videu z diskusie v Topoľčanoch…

—————————

Prečítajte si tiež: Remišová: Hrozí, že nevyčerpáme 7 miliárd eur. Švec: Nič iné sme od vás ani neočakávali

—————————

 

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds