Remišová: Hrozí, že nevyčerpáme 7 miliárd eur. Švec: Nič iné sme od vás ani neočakávali

Bolo že to radosti a veselosti v pochybných liberálnych kruhoch, keď sa dozvedeli, že Brusel nám dá niekoľko miliárd eur (a niekto si ešte stále myslí, že len tak).

Pred pár dňami sa Remišová, toho času, žiaľ, ministerka investícií a podpredsedníčka vlády posťažovala v kontroverznom denníku, že hrozí, že sedem miliárd z EÚ nestihneme vyčerpať.

Na neschopnú Remišovú reaguje Róbert Švec:

Omyl, pani podpredsedníčka vlády. Vy nestihnete vyčerpať! Nie my. A aj to dokazuje neschopnosť vás a vašich kumpánov v Matovičovej vláde.

A ak by bolo po mojom, nevyčerpané peniaze by som vám zosobnil. Aby ste už raz a navždy pochopili, že štát a verejné financie nesmú manažovať a riadiť treťotriedni herci, pochybní kaderníci a už tobôž nie skrachované bábkoherečky.

————————

Prečítajte si tiež: Kauza Kuciak. SHO: Róbert Švec naložil pochybným novinárom a ich zahraničným komplicom

————————

 

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds