Rúška musia nosiť aj tí, ktorí majú problémy s dýchaním! SHO: Je to začiatok genocídy Slovákov?

Nosenie rúšok v interiéri je opäť povinné aj pre ľudí s chronickými respiračnými ochoreniami. Na sociálnej sieti to uviedlo Ministerstvo vnútra SR. Ministerstvo argumentuje aj tým, že výnimka bola udelená aj v dôsledku horúcich letných dní, ktoré v septembri nebývajú také časté. Informujú médiá.

Na rozhodnutie (ne)kompetentných reaguje Róbert Švec:

Pred niekoľkými rokmi vyslovil jeden spisovateľ, na margo vlády nacistov v Nemecku, túto myšlienku: V Nemecku vládli 12 rokov blázni, ktorí uväznili svojich dozorcov. Táto myšlienka presne sedí aj na Matovičovu vládu a jej akože odborníkov.

Povinnosti nosiť rúško nie sú zbavení ani ľudia s kožnými ochoreniami alebo tí, ktorí trpia chronickými problémami s dýchaním.

A keď k tomu ešte pripočítame očkovanie neovereným „sajratom“, tak to už rovno môžu ukázať blázni od Matoviča svoju pravú tvár a povedať, že im ide o genocídu Slovákov. Aby tí, ktorí to ešte nevedia, vedeli, do čoho naozaj ideme.  

—————————

Prečítajte si tiež: Kaderník Gröhling: Rúška pre žiakov sú povinné. SHO: Ale zabezpečiť ich majú rodičia!?

—————————

Veď hovoríme. Sú to blázni.

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds