FOTO: Slováci v uliciach Bratislavy. SHO: Dole s Matovičom. Za zdravý rozum. Za Slovensko

Priatelia, v piatok 8. mája sme sa v Bratislave zúčastnili protestu proti súčasnej vláde spolu so Slovákmi z každého kúta našej vlasti. Protest zorganizovala občianska iniciatíva Slovensko si nedáme!

Stovky áut, vyzdobené najmä slovenskými štátnymi vlajkami trúbením dali jasne najavo, čo si o tejto vláde bláznov, liberálov a mafiánov myslíme. Prešli sme okolo Prezidentského paláca, parlamentu, Úradu vlády a zastavili sme sa aj na Slavíne.

Počúvame vás, vaše výzvy a v uliciach nášho hlavného mesta sme jasne a verejne prezentovali, že Slovenské Hnutie Obrody tu vždy bude pre všetkých čestných a pracovitých Slovákov.

————————-

Prečítajte si tiež: Video: Zabil človeka. A teraz chce šéfovať prokurátorom. SHO: To nevymyslíš. To je svet Matoviča

————————-

Protestom sme dali najavo, že sa nestotožňujeme s nekompetentnými nariadeniami vlády, žiadame zastaviť: rušenie doterajších sociálnych opatrení, likvidáciu slovenských živnostníkov a podnikateľov, nákup amerických stíhačiek za približne 2 miliardy eur, tiché a postupné vytváranie amerických vojenských základní na Slovensku, privatizáciu nemocníc a zostávajúcich štátnych podnikov, ako aj nezákonné monitorovanie a sledovanie komunikácie občanov, vládnu propagandu za peniaze nás všetkých, cenzúru slobody prejavu na sociálnych sietiach…,  a že pre dobrú vec sme schopní a ochotní podporiť aj občianske iniciatívy, ktoré to so Slovenskou republikou myslia úprimne.

Podporujeme slovenských podnikateľov, zamestnancov, pestovateľov a chovateľov, za mnohé vďačíme našim dôchodcom a nesmierne si vážime prácu záchranných zložiek a ľudí v prvej línii, predavačiek, pracovníkov pošty, smetiarov a ďalších.

Včerajší deň opäť ukázal, že aj malými krokmi sme schopní dosiahnuť veľké úspechy a že v slovenských srdciach stále horí oheň spolupatričnosti a odhodlania.

Autorka článku Katarína Boková je regionálna zástupkyňa SHO pre okres Martin.

————————-

Prečítajte si tiež: Video. Bratislava: Liberáli opäť útočili. SHO: Odmietame ich hlúposť, nenávisť a nevraživosť

————————-

 

 

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds