Video. Zahraničné mimovládky? SHO: To je rakovinový nádor. A my sme politickí lekári

Šokujúce prerieknutie Matoviča: Vládu de facto riadia mimovládky. Onedlho sa možno bude tretí sektor nazývať prvý. Na Slovensku určite, keďže vo vláde hrá prvé husle. Je to súčasť hry na rozloženie štátu. Nielen štát, ale aj demokracia sú reálne v ohrození.

Mimovládne inštitúcie totiž začínajú vytvárať nielen paralelné mocenské štruktúry, ale priamo sú inkorporované do riadenia štátu. Informujú médiá.

Uverejňujeme reakciu Róberta Šveca: My v SHO jasne a dlhodobo hovoríme, že so zahraničnými mimovládkami zatočíme nekompromisne a rýchlo. Považujeme ich za rakovinový nádor (alebo, ak chcete byť aktuálni, za koronavírus) na tele nášho národa a štátu, a čím skôr začneme s razantnou liečbou, tým lepšie.

Nie je predsa možné, aby boli zo slovenského štátneho rozpočtu financované organizácie, ktoré robia politiku na Slovensku, pretláčajú do spoločnosti, medzi deti a mládež  zločinecké agendy LGBTI a multi-kulti, a niekto sa tvári, že je to v poriadku. Podľa médií, takéto mimovládky dostávajú z nášho štátneho rozpočtu na svoju podvratnú činnosť až 400 miliónov eur.

A uvediem aj konkrétny príklad farizejstva štandardných politikov: Propagátorka gender ideológie Pietruchová odchádza po 9 rokoch z ministerstva práce. To je dobrá správa. Ale vykopnúť ju mali už dávno. A opäť sa ukázala dvojtvárnosť politiky aj smerákov, ktorí akože bojujú proti zločineckej gender ideológii, ale to im nebránilo v tom, aby zo štátneho rozpočtu financovali pochybné mimovládky, ktoré túto agendu do slovenskej spoločnosti pretláčali a pretláčajú, a aby na ministerstve pracoval taký protištátny živel ako Pietruchová.

Ale pozrime sa optimisticky do budúcnosti: Na Slovensku budú pôsobiť iba slovenské mimovládne organizácie. Politické subjekty na Slovensku, môžu byť financované iba slovenskými fyzickými alebo právnickými osobami. A ak to platí pre politické organizácie, tak to bude platiť aj pre mimovládky. A… Mimovládky sa budú venovať tomu, čomu majú. T. j. charite, ekológii, sociálnej pomoci, opusteným zvieratám… a nebudú robiť politiku. Poriadok obnovíme aj v tejto oblasti.

————————

Prečítajte si tiež: Video. Štekajúce psy na hraniciach a Matovičova eKaranténa. SHO: Psy sa bránia útokom!

————————

 

————————-

Prečítajte si tiež: Liberáli majú ďalší problém. Bihariová sa smiala nad fotografiou trpiacich ľudí v koncentračnom tábore

————————-

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds