VIDEO. Voľby 2022: Vyhlásenie Kataríny Bokovej, ktoré liberálov a iné elementy rozkošne nahnevalo

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody sa netají tým, že chce Slovensko vrátiť na slovenskú cestu.

Preto vám aj pred nadchádzajúcimi komunálnymi – voľbami – do VÚC postupne predstavujeme našich kandidátov na poslancov, starostov, primátorov a predsedov samosprávnych krajov.

V najnovšom videu vám svoju kandidatúru oznamuje Katarína Boková, členka predsedníctva SHO, ktorá sa v Žilinskom samosprávnom kraji bude 29. októbra uchádzať o vašu dôveru, ako kandidátka na post….

Odpoveď sa dozviete v zdieľanom videu.

————————

Prečítajte si tiež: Voľby 2022. Okres Rimavská Sobota: Pavol Poprocký otvorene o kolegovi Jánovi Michalíkovi, ktorý…

————————

 

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds