POZVÁNKA na buntáciu rozhlasovú: Aj o neoprávnenom zásahu policajtov proti Pavlovi Poprockému

Dámy a páni. Na sociálnej sieti reagoval Pavol Poprocký na neoprávnený zásah policajtov proti jeho osobe, ktorý bol spáchaný pred Prezidentským palácom vo štvrtok 1. septembra počas oslavy 30. výročia prijatia Ústavy SR…

Priatelia, žijem, som celý a potom, čo ma za symbolické pripnutie atrapy pút na reťaz umiestnenú na bráne Prezidentského paláca pre Zuzanu Č. polícia zobrala na miestne bratislavské oddelenie policajného zboru, môžem skonštatovať jediné, a to, že žijeme v absurdistane, v ktorom je už aj takýto symbolický protestný akt neprijateľný a neželaný. A to je dobré, pretože agenti, ktorí nám dočasne vládnu SA BOJA. My v Slovenskom Hnutí Obrody sa však takýmito zúfalými krokmi nenecháme zastrašiť a budeme pokračovať v boji za spravodlivé a slobodné Slovensko. Držte sa, čoskoro zverejním k pokusu o zastrašenie mojej osoby viacej.

Dámy a páni! Aj o tomto škandalóznom zásahu policajtov budeme hovoriť v rádiu Slobodný vysielač, v nedeľu 4. septembra od 16:30 hod.

Reláciu si budete môcť naživo vypočuť TU.

————————-

Prečítajte si tiež: Noviny Právo Národa: Pavol Poprocký reaguje na ŠKANDÁL v Slovenskom raji

————————-

Staňte sa čitateľmi novín Právo Národa TU.

————————–

Dámy a páni. Naše proslovenské aktivity môžete podporiť aj 2% z vašich daní. Ako na to? Je to jednoduché. Takto TU. Ďakujeme. Vaším správnym rozhodnutím podporíte aj seba. Veď naša činnosť je vyvíjaná pre vaše dobro.

————————–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds