Video. Volím číslo 5. SHO: Aj naďalej budeme šíriť pozitívne vlastenectvo a zodpovednosť

Slovensko má v nastávajúcich parlamentných voľbách možnosť voliť proslovenskú alternatívu. Voliť  Slovenské Hnutie Obrody, ktorého hlavnými prioritami sú zachovanie štátnej suverenity, tradičných morálnych, etických a rodinných hodnôt, ochrana národa, jeho identity, kultúry, zvykov a tradícii a hlavne ochrana a pomoc slovenským občanom! A to v sociálnej, zdravotnej, bezpečnostnej, právnej a aj kultúrnej oblasti. Hovoríme áno životu a normálnosti. Nie liberalizmu.

Pretože inak čaká Slovensko rovnaký, ba po prípadnom uchopení moci liberálmi ešte väčší marazmus ako prežíva dnes, pretože dané kruhy sú okrem pokračovania v súčasných korupčných praktikách štandardných politikov pripravené súčasnú spoločnosť ešte aj zliberalizovať a štát rozpredať a zapredať zahraničiu.

Reč je nielen o ďalších zbesilých privatizáciách a rozkrádačkách či „reformách“, rozumej likvidácii základných zákonov ochraňujúcich občanov, ale aj o zriadení amerických základní na našom území, prijatí nových promigračných a genderových paktov, ktoré sa zahraničným liberálnym kruhom doposiaľ do našej legislatívy nepodarilo pretlačiť.

————————-

Prečítajte si tiež: Voľby 2020: Predstavujeme vám kandidátnu listinu SHO. Hrdo a dôstojne

————————

A preto, Slovenky a Slováci. Neverte falošným prieskumom verejnej mienky! Verte sebe. A voľte Slovenské Hnutie Obrody. Voľte číslo 5.

 

————————-

Prečítajte si tiež: Predstavujeme vám volebný program SHO: Alternatíva pre Slovensko

————————-

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds