Liberáli majú ďalší problém. Bihariová sa smiala nad fotografiou trpiacich ľudí v koncentračnom tábore

Niektorí ľudia holokaust popierajú, niektorí ho zneužívajú a ešte sa z neho aj smejú. Podpredsedníčka strany Progresívne Slovensko a veľká „bojovníčka“ proti rasizmu Irena Bihariová, neváha v predvolebnej kampani zneužiť fotografiu ľudí, ktorí trpeli v koncentračnom tábore.

Prečo nosí na predvolebné kortešačky liberálov dobové fotografie nevinných obetí druhej svetovej vojny neviem, no ako s nimi súcití vyjadruje veľmi jasne svojím úsmevom. Má „na háku“ ľudí z koncentračných táborov alebo je to len marketing, ktorý má jéj strane priniesť percentá? Toto sú tí noví politici, toto je štýl ich politiky, toto je ich politická kultúra!

————————

Prečítajte si tiež: Bratislavský gymnazista chváli Sorosa a chce vystrieľať odporcov Čaputovej

————————

Ale Irena Bihariová, ako príslušníčka menšiny žijúcej na Slovensku, by mala mať aspoň morálnu hranicu pri získavaní voličov a uvedomiť si, že takýmto konaním robí hanbu všetkým slušným Rómom / Cigánom a zároveň šliape po pamiatke obetí holokaustu. 

Verím, že Slováci sa nenechajú oklamať takouto kampaňou. Materiálne bohatou, no hodnotovo a morálne prázdnou. 

Autor článku Štefan Polačik je podpredseda Slovenského Hnutia Obrody.

————————-

Prečítajte si tiež: Liberáli: Existuje 40 variantov pohlaví. SHO: Nevieme na čom fičíte, ale musí to byť silné

————————-

Má Irena Bihariová „na háku“ ľudí z koncentračných táborov alebo je to len marketing, ktorý má jej strane priniesť percentá? Toto sú tí noví politici, toto je štýl ich politiky, toto je ich politická kultúra! Zdroj fotky: Internet

———————–-

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds