Video. Matovič používa mafiánske praktiky. Vydiera majiteľov fitnescentier. SHO: Dole s ním!

Majitelia fitnescentier sa rozhodli štrajkovať. V pondelok 25. mája ráno o 6:30 hod. chceli zablokovať vstup do hlavného mesta. Dôvodom je podľa Únie fitnescentier Slovenska ignorovanie súčasnej situácie 2 300 prevádzok na Slovensku, ktoré vytvárajú takmer 20-tisíc pracovných príležitostí.

Štrajkujúci žiadajú okamžité uvoľnenie ich podnikania a otvorenie fitnescentier. Ak budú majitelia fitnescentier blokovať v pondelok diaľnicu, predseda vlády SR Igor Matovič predloží návrh zákona, ktorý takéto konanie urobí trestným činom. Ak D1 blokovať nebudú, navrhne ich odškodnenie. Premiér to uviedol v nedeľu večer na sociálnej sieti. Informujú médiá.

Majitelia fitnescentier, ktorých prevádzky sú zatvorené už vyše dvoch mesiacov, po vyhrážkach Matoviča a po konzultácii s políciou sa rozhodli upustiť od blokády a cestu po diaľnici len spomalili. Informujú médiá.

Na slová a správanie sa Igora Matoviča reaguje Róbert Švec: Matovič opäť ukázal svoju pravú tvár. Namiesto toho, aby včas riešil existenčné problémy ľudí, vyhráža sa im väzením a vydiera ich. Hanba takému predsedovi vlády, ktorý kašle na ľudí, ktorí platia odvody a dane, Slovákov v zahraničí prirovnáva k psom, ktoré štekajú spoza hraníc a za príklad zodpovedným Slovákom dáva lenivých asociálov v osadách, ktorí majú svoje chatrče postavené nelegálne na pozemkoch, ktoré im nepatria, a ktorých musela strážiť armáda. Dole s Matovičom TU!  

Pre nás v SHO sú na prvom mieste ľudia práce, ľudia, ktorí sú zodpovední voči sebe a aj svojmu národu a štátu. Takí ľudia sa o nás môžu a budú môcť vždy oprieť. Ale lenivým asociálom, ako aj politickým bláznom, liberálom a mafiánom pôjdeme po krku.

————————

Prečítajte si tiež: Video. Štekajúce psy na hraniciach a Matovičova eKaranténa. SHO: Psy sa bránia útokom!

————————

 

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds