Video: Zblúdilá bábkoherečka, aj kaderník už majú svoje ministerstvá. SHO: Ešte upratať Kisku

Priatelia, máme za sebou prvý jarný deň a tiež menovanie novej slovenskej vlády. Aby noví zákonodarcovia neostali nič dlžní svojej povesti, vymysleli ministerstvo pre Veroniku Remišovú.

Ministrom školstva sa stal Branislav Gröhling. Dúfam, že pán kaderník si uvedomuje, že naše deti nie sú celebrity zo Smotánky.

Ministerstvo spravodlivosti bude riadiť Kiskova Mária Kolíková. So záujmom budeme sledovať či ministerka spravodlivosti pošle svojho straníckeho bossa tam, kam patrí. Za mreže.

Dámy a páni. My v SHO používame zdravý rozum a jasne hovoríme, že počet ministerstiev je potrebné znížiť napríklad ich spájaním, a nie vytvárať nové len preto, aby sa zblúdilá Veronika dostala k eurofondom.

————————–

Prečítajte si tiež: Koronavírus. Akože umelci nariekajú: Nebudeme mať z čoho žiť. SHO: Predajte svoje šperky

————————–

Viac sa dozviete v aktuálnom videokomentári Kataríny Bokovej:

 

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds