Video. Sociálny projekt SHO: Pomáhame aj v týchto náročných dňoch. Prečo? Lebo koronavírus

V týchto dňoch dostávame od vás pomerne často otázku, či je nutné, aby sme chodili pomáhať do rodín v projekte.

ÁNO, JE. My nie sme z tých, ktorí by si neuvedomovali vážnosť situácie, ale zase nie sme ani z tých, ktorí by svoju lenivosť skrývali za výhovorky, spojené napríklad s koronavírusom.

Pomáhať si treba. Rodinám sme sa zaviazali a prisľúbili, že ich nenecháme v štichu, ak našu pomoc sami neodmietnu. Či je tropická horúčava, snehová kalamita, poľadovica, či sme zapadli v blate alebo je koronavírus.

Život plynie ďalej. A náš úspešný projekt tiež, preto sme aj v nedeľu znovu pomohli ťažko chorej Katke a jej dvom deťom od Hnúšte, a tiež rodine v Nitre, v ktorej vychovávajú tri deti.

Vďaka nášmu úspešnému sociálnemu projektu pomáhame už od roku 2011, aj vďaka vaším 2% z daní. Pevne veríme, že sa na vaše správne rozhodnutie môžeme spoľahnúť aj v tomto roku. Ako na to? Je to jednoduché. Viac informácií nájdete TU. Ďakujeme.

————————

Prečítajte si tiež: Video. Sociálny projekt SHO: Náš odkaz pre koronavírus: My sme tu doma. A nie ty! Heš, heš

————————

 

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds