Voľby 2020: Kandidujúce subjekty majú otvorené transparentné účty. SHO nemá. Dôvod?

Dámy a páni. O vašu dôveru vo voľbách 2020 do NR SR sa uchádza 25 politických subjektov. Podľa zákona, kandidujúci subjekt, v prípade, ak bude viesť volebnú kampaň, musí mať zriadený transparentný účet, z ktorého je povinný uhrádzať platby za volebnú kampaň.

K dnešnému dňu, politické subjekty, ktoré kandidujú do NR SR majú zriadené transparentné účty. Slovenské Hnutie Obrody je výnimkou a transparentný účet zriadený zatiaľ nemáme. Dôvod?

Na Slovensku otvárajú transparentný účet dve banky, a to Slovenská sporiteľňa a Fio banka.

Predsedníctvo nášho hnutia jednohlasne rozhodlo o tom, že Slovenské Hnutie Obrody nebude financovať cez poplatky banku, ktorá finančne podporuje zločineckú agendu LGBTI a dúhové pochody, tak ako v roku 2019, ktorých cieľom je rozklad tradičnej, normálnej slovenskej spoločnosti a preto sme o zriadenie transparentného účtu v Slovenskej sporiteľni nepožiadali a ani nepožiadame.

Po 6. decembri, kedy Štátna komisia pre voľby a kontrolu financovania politických strán oficiálne zaregistrovala naše hnutie do nadchádzajúcich parlamentných volieb, sme požiadali Fio banku o zriadenie transparentného účtu a ešte stále čakáme na rozhodnutie jej kompetentných pracovníkov. Keď nám Fio banka schváli zriadenie transparentného účtu, transparentný účet bude mať naše hnutie otvorený vo Fio banke a budeme o tejto skutočnosti informovať Štátnu komisiu pre voľby a kontrolu financovania politických strán, a pravdaže aj vás, dámy a páni.

————————-

Prečítajte si tiež: Dúhoví budú opäť pochodovať Bratislavou. SHO: Naším cieľom je tradičná spoločnosť

————————

Sme pevní v zásadách a preto predsedníctvo SHO rozhodlo, že naše hnutie nebude financovať cez poplatky banku, ktorá finančne podporuje zločineckú agendu LGBTI a dúhové pochody, tak ako v roku 2019, ktorých cieľom je rozklad tradičnej, normálnej slovenskej spoločnosti.

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds