Voľby 2022: Aj Ján Michalík zamieša karty politické v Banskobystrickom samosprávnom kraji

Dámy a páni! Médiá informujú: V októbrových spojených voľbách sa o hlasy voličov bude uchádzať deväť kandidátov na predsedu Banskobystrického samosprávneho kraja, stoličku v 49-miestnom krajskom parlamente chce získať 346 záujemcov.

Medzi nimi aj Ján Michalík, 49 r., Slovenské Hnutie Obrody. A my pevne veríme, že vďaka vášmu správnemu rozhodnutiu sa Ján Michalík stane poslancom Banskobystrického samosprávneho kraja.

Ján Michalík sa uchádza aj o post mestského poslanca v Rimavskej Sobote.

Slováci, odnaučte sa voliť menšie zlo. Vyberajte a voľte dobro.

Vaše Slovenské Hnutie Obrody.

—————————-

Prečítajte si tiež: FOTO. Voľby 2022: Pavol Poprocký a Ján Michalík diskutovali s vami aj v Rimavskej Sobote

—————————-

Zdroj fotky: SHO.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds