Noviny Právo Národa: Je čas predvolebný. Hrdo sa hlásime k bielemu dvojkrížu a preto vám ponúkame…

Dámy a páni. Je čas predvolebný. A pri tejto príležitosti sme pre vás pripravili možnosť „vyzbrojiť sa“ nálepkami Slovenského Hnutia Obrody.

Od dnešného dňa až do 5. októbra (vrátane) máte možnosť získať nálepky s bielym dvojkrížom za zvýhodnených podmienok.

Ak si objednáte aspoň 40 kusov nálepiek (veľkosť nálepky je 9 cm), získate zľavu až do výšky 15 percent z dobrovoľného príspevku na činnosť nášho hnutia.

Stačí ak vyplníte formulár TU a zľava vám bude automaticky započítaná. Následne vás budeme spätným mailom informovať ako postupovať, aby bola vaša objednávka úspešne realizovaná.

Hrdo sa prihláste k bielemu dvojkrížu. Pretože… Symbol dvojitého kríža je s naším národom spojený už vyše 1 000 rokov. Dvojkríž bol symbolom Nitrianskeho kniežatstva a aj Svätoplukovej ríše. V Uhorsku sa používal dvojkríž ako znak naddunajských území Uhorska. Prvá i druhá Slovenská republika nadviazala na slávnu históriu našich predkov a dvojkríž, náš historický symbol, tak vstúpil do najnovších dejín nášho národa. A ďalších minimálne 1 000 rokov bude dvojitý kríž ochraňovať naše spoločenstvo.

Vaše Slovenské Hnutie Obrody.

————————-

Prečítajte si tiež: Róbert Švec aj o tom, aký je rozdiel medzi ľuďmi SHO a riadenou opozíciou, ktorá kolaboruje s vládnymi zločincami

————————-

Zdroj obrázku: SHO.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds