FOTO. Voľby 2022: Pavol Poprocký a Ján Michalík diskutovali s vami aj v Rimavskej Sobote

Dámy a páni. V piatok 23. septembra sme opäť boli medzi vami.

Tentokrát v Rimavskej Sobote, kde sa konal Gemersko-malohontský jarmok. Počas nášho pobytu ste mali možnosť sa s nami pozhovárať o ďalšom smerovaní mesta a okresu. Niektorí z vás to využili, iní si s úsmevom zobrali letáčik a stratili sa v dave.  

Vy, ktorí ste s nami „pokecali“, musíte uznať, že zdieľame podobné, až rovnaké názory, ktorých podstata tkvie v tom, že už je načase vdýchnuť nielen Rimavskej Sobote, ale i celému Rimavskosobotskému okresu nový vietor, najlepšie mladý a zaviazaný iba obyvateľom nášho rodiska.

Sme radi, že takých ľudí vidíte práve v nás – v kolegovi Jánovi Michalíkovi a v mojej osobe. Ďakujeme za vašu podporu, Soboťania. Nesklameme vás.

Autor článku Pavol Poprocký je člen predsedníctva Slovenského Hnutia Obrody.

————————-

Prečítajte si tiež: FOTO: Pokračujeme v buntáciach pouličných. Za nami je Poltár a pred nami Rimavská Sobota, Poprad, Martin…

————————-

Zdroj fotiek: SHO.sk

Vľavo: Pavol Poprocký, vpravo: Ján Michalík.

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds