Voľby 2022: Aj v meste pod Zoborom máme nášho človeka, ktorý kandiduje aj do Nitrianskeho samosprávneho kraja

Dámy a páni! Médiá informujú: Mesto Nitra zverejnilo zoznam kandidátov, registrovaných pre voľby do mestského zastupiteľstva.

O kreslo poslanca sa uchádza dovedna 170 záujemcov. A medzi nimi aj Štefan Polačik, 37 r., Slovenské Hnutie Obrody, vo volebnom obvode č. 2 – Staré Mesto.

Štefan Polačik zabojuje aj o poslanecké kreslo v Nitrianskom samosprávnom kraji za okres Nitra.

Slováci, odnaučte sa voliť menšie zlo. Vyberajte a voľte dobro.

Vaše Slovenské Hnutie Obrody.

 ————————

Prečítajte si tiež: Voľby 2022. Pavol Poprocký v Poltári: Slováci, odnaučte sa voliť menšie zlo. Vyberajte a voľte dobro

————————-

Štefan Polačik. Zdroj fotky: SHO.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds