Voľby 2022. Pavol Poprocký v Poltári: Slováci, odnaučte sa voliť menšie zlo. Vyberajte a voľte dobro

Diskusie Slovenského Hnutia Obrody v okresných mestách s občanmi našej vlasti pokračujú podľa plánu a za nami je už aj Poltár.

Počas a po diskusii sme vyjadrili podporu a podali pomocnú ruku kolegovi Pavlovi Skýpalovi (kandidát na poslanca do Mestského zastupiteľstva v Poltári)  a Petrovi Sitorovi (kandidát na primátora mesta Poltár), ktorí sú pripravení poslať nezodpovednú kolaborantku Brisudovú, súčasnú primátorku Poltára, do zabudnutia. Pretože nič iné si za svoju nečestnú, protislovenskú činnosť nezaslúži.

Pavol Skýpala a Peter Sitor, držím palce! Som presvedčený, že Poltár bude s vami spokojný a dáte-dáme ho do poriadku.

Ako regionálny zástupca SHO pre Banskobystrický kraj som rád, že ste súčasťou tímu ľudí Slovenského Hnutia Obrody a že spoločne s nami pomaly, ale isto, vrátite Slovensko na slovenskú cestu.

Autor článku Pavol Poprocký je člen predsedníctva Slovenského Hnutia Obrody.

————————-

Prečítajte si tiež: Voľby 2022: Daniela Fratričová sa uchádza o vašu podporu v Trnavskom samosprávnom kraji

————————-

Na fotografii zľava: Ján Michalík, kandidát na post poslanca v Mestskom zastupiteľstve v Rimavskej Sobote a na post poslanca Banskobystrického samosprávneho kraja za okres Rimavská Sobota, Peter Sitor, kandidát na post primátora mesta Poltár, Pavol Skýpala, kandidát na post poslanca v meste Poltár a Pavol Poprocký, kandidát na post poslanca Banskobystrického samosprávneho kraja za okres Rimavská Sobota a Obecného zastupiteľstva v Ruminciach. Zdroj fotky: SHO.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds