Voľby 2022: Aj v okrese Prešov má naše hnutie mocné želiezko v ohni. Sila. Hrdosť. Odhodlanie

Dámy a páni! Médiá informujú: Mesto Prešov má celkovo sedem Výborov mestských častí, do ktorých sa chce prebojovať až 200 záujemcov. Voľných je však len 31 miest.

Sídlisko III, Sídlisko Mladosť a Rúrky patria do územného volebného obvodu č. 1 a do zastupiteľstva sa odtiaľto dostane sedem poslancov.

A my pevne veríme, že to bude, vďaka vášmu správnemu rozhodnutiu, aj Ladislav Maras, JUDr., 59 r., výsluhový dôchodca, Slovenské Hnutie Obrody.

Viac sa o Ladislavovi Marasovi dozviete aj TU.

Ladislav Maras kandiduje aj na poslanca Prešovského samosprávneho kraja za okres Prešov.

Slováci, odnaučte sa voliť menšie zlo. Vyberajte a voľte dobro.

Vaše Slovenské Hnutie Obrody.

————————-

Prečítajte si tiež: Prečítajte si tiež: Voľby 2022: Zdenka Kramárová sa uchádza o vašu dôveru v komunálnych a aj v krajských voľbách

————————-

Ladislav Maras: Sila. Hrdosť. Odhodlanie. Zdroj fotky: SHO.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds