Noviny Právo Národa: Róbert Švec sa pýta! Zaslúžia si našu dôveru tí, ktorí kandidujú do neexistujúcich žúp?

Dámy a páni! Blížia sa komunálne a krajské voľby. Slovensko už zaplavili bilbordy, plagáty, ale aj letáky všetkých možných a aj nemožných kandidátov.

Pravdaže na to by nebolo nič zlé, reklama musí byť, ale je šokujúce, keď sa dozvedáme, že ten alebo tá sú už teraz „našimi županmi, správnymi županmi a kandidátmi do župy“. Pre všetkých kandidátov, ktorí sa rozkošne vznášajú na svojom mentálnom obláčiku a lomcujú od radosti nohami informácia, ktorá ich možno prekvapí.

Na Slovensku nemáme župy a ani županov, to znamená že nemáme ani kandidátov na županov a ani kandidátov do župy. Na Slovensku máme samosprávne kraje alebo ak chcete Vyššie územné celky.

Pojem župa začali používať úplatné liberálne médiá, aby aj takýmto spôsobom dehonestovali v mysliach Slovákov platné územno-správne členenie. A je smutné sledovať, koľko akože proslovenských aktivistov im na tento manipulatívny lep sadlo. Takže, ak sa chcú kandidáti prezentovať tým, ako veľmi im záleží na občanoch, najprv by si mali uvedomiť na akú pozíciu kandidujú. V prípade krajských volieb teda ide o kandidátov na predsedov krajov a kandidátov na poslancov krajov.

Možno pre niekoho nepodstatná maličkosť, ale pre mňa sú všetci kandidáti, ktorí kandidujú do „župy“ NEVOLITEĽNÍ! Zo zásady! Pretože ak niekto kandiduje do neexistujúceho územno-správneho orgánu a ešte sa tým aj verejne chváli, nemá morálne právo na to, aby som čo i len na jednu sekundu zvažoval jeho podporu.

Za silné a uvedomelé Slovensko!

Autor článku Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody.

————————–

Prečítajte si tiež: Noviny Právo Národa: Slovenské Hnutie Obrody reaguje na táraniny kolaboranta Blahu

————————–

Staňte sa čitateľmi novín Právo Národa TU.

————————–

Dámy a páni. Naše proslovenské aktivity môžete podporiť aj 2% z vašich daní. Ako na to? Je to jednoduché. Takto TU. Ďakujeme. Vaším správnym rozhodnutím podporíte aj seba. Veď naša činnosť je vyvíjaná pre vaše dobro.

————————–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds