Voľby 2022: Daniela Fratričová sa uchádza o vašu podporu v Trnavskom samosprávnom kraji

Dámy a páni! Médiá informujú. Volebná komisia zaregistrovala desať kandidátov na predsedu a 263 kandidátov na 40 kresiel poslancov Trnavského samosprávneho kraja.

Najviac poslancov bude mať volebný obvod Trnava – deväť, nasleduje Dunajská Streda – osem, Galanta – sedem, Piešťany a Senica po päť, Skalica a Hlohovec budú mať po troch poslancoch.

A my pevne veríme, že vďaka vašej podpore získa poslanecké kreslo vo volebnom obvode 3 – okres  Hlohovec: Daniela Fratričová, 37 r., operačná pracovníčka, Leopoldov, Slovenské Hnutie Obrody

Daniela Fratričová kandiduje aj na poslankyňu Mestského zastupiteľstva v Leopoldove.

Slováci, odnaučte sa voliť menšie zlo. Vyberajte a voľte dobro.

Vaše Slovenské Hnutie Obrody.

————————-

Prečítajte si tiež: Voľby 2022: Aj v okrese Prešov má naše hnutie mocné želiezko v ohni. Sila. Hrdosť. Odhodlanie

————————-

Daniela Fratričová. Zdroj fotky: SHO.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds