Voľby 2022: Róbert Švec k výsledku komunálnych volieb v meste Poltár. Krok za krokom…

Dámy a páni. Som veľmi rád, že aj vďaka podpore Slovenského Hnutia Obrody sa Peter Sitor stal novým primátorom mesta Poltár.

Spoločne sme z úradu vyhnali Matovičovu bábku Martinu Brisudovú, ktorá napáchali obrovské škody nielen v Poltári, ale aj na celom Slovensku, keďže ako primátorka a poslankyňa NR SR bola a je spoluzodpovedná za protislovenskú politiku vládnych zločincov.

AVŠAK… Postupne z úradov vyženieme všetkých zločincov! Krok za krokom…

Autor článku Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody.

————————-

Prečítajte si tiež: Noviny Právo Národa: Pavol Poprocký reaguje na výsledky volieb do VÚC v okrese Rimavská Sobota

————————-

Vľavo Peter Sitor, vpravo Róbert Švec. Zdroj fotky: SHO.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds