Voľby 2022. Štefan Polačik: Prečo som sa rozhodol kandidovať do Mestského zastupiteľstva v Nitre?

V Nitre, presnejšie v Starom meste žijem celý život. Často vnímam problémy obyvateľov mojej mestskej časti, ale aj obyvateľov celej Nitry.

Nie som človek, ktorý nehasí to, čo ho nepáli, práve naopak, snažím sa zapájať do riešení problémov. Všímam si aj častú ľahostajnosť zástupcov mesta, ale aj niektoré zlé, pochybné a netransparentné riešenie, na ktoré sa zmôžu.

Viem, že mesto Nitra má množstvo problémov, no viem aj to, že len kritikou zlých riešení tieto problémy nepomôžem vyriešiť. Preto som sa rozhodol, že budem v komunálnych voľbách 2022 kandidovať na pozíciu poslanca Mestského zastupiteľstva v Nitre za volebný obvod č. 2 – Staré mesto.

Chcem aby bolo počuť hlas normálnych pracujúcich ľudí, ktorým rozumiem, pretože som jeden z nich. Chcem zastupovať ich často nevypočutý hlas v mestskom zastupiteľstve a pokúsiť sa riešiť problémy obyvateľov rozumne a transparentne. Viem, že obyvateľov Nitry trápia aj iné veci ako cyklotrasy, či cyklogaráže.

Musíme sa v Nitre už konečne pustiť do riešenia parkovania a dopravy. Musíme riešiť zadlženosť mesta, ktorá je vďaka aktuálnemu vedeniu vysoká. Musíme sa pustiť do projektov ako je reálne zapojenie dlhodobo nezamestnaných do prác v meste, aby sídliská nevyzerali ako smetiská, aby chodníky neboli zarastené trávou tak, že ich nie je ani vidno. Mesto sa musí prestať vyhovárať, že nie sú peniaze na to, či ono, ale  musíme začať konečne makať pre tých, ktorým máme ako ich zástupcovia v mestskom zastupiteľstve slúžiť. Musíme prestať byť nasilu extrémne liberálnym mestom, ale buďme hrdým, rozumným a moderným mestom, v ktorom bude radosť žiť a vychovávať deti.

A som veľmi rád, že sa budem v mojom meste uchádzať o vaše hlasy na kandidátke jedinečného pronárodného hnutia, ktoré vzniklo čistým a transparentným spôsobom a pracuje pre ľudí bez akýchkoľvek káuz, škandálov, či extrémov. Na kandidátke Slovenského Hnutia Obrody.

Autor článku Štefan Polačik je podpredseda Slovenského Hnutia Obrody.

————————–

Prečítajte si tiež: FOTO. Poprad. VÝZVA: Pokračujeme v úspešnej propagácii nášho hnutia aj počas jarmokov

————————–

Štefan Polačik. Zdroj fotky: SHO.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds