VOĽBY 2023. Karol Puk: Prečo som sa dal na politiku? Pretože poznám cestu k sebestačnosti

Dámy a páni. Postupne vám predstavíme kandidátky a kandidátov Slovenského Hnutia Obrody do slovenského parlamentu.

Dnes… Karol Puk.

Volám sa Karol Puk a mám 41 rokov. Pochádzam z dedinky na juhozápade Slovenska. Rodičia ma vychovali slušne a vybudovali vo mne lásku k národu i vlasti.

Vyštudoval som umeleckú školu so zameraním na spracovanie kovov. Živím sa kováčstvom, no istý čas som slúžil aj v Zbore väzenskej a justičnej stráže (ZVJS), kde som dosiahol dôstojnícku hodnosť podporučík.

Mám krásnu rodinku s ktorou žijem v krásnej prírode. Nastúpil som cestu k osobnej a rodinnej sebestačnosti. Nemám úver ani žiadnu úhonu.

Môj dôvod prečo som sa dal na cestu politiky je ten, že poznám cestu k sebestačnosti a chcem, aby bola aj naša vlasť sebestačná a nezávislá. Poznám ľudí a viem, čo potrebujú. Poznám históriu a viem ako spojiť silu našich predkov s dnešnou dobou. Náš národ musí byť opäť hrdý, odvážny, slávny a sebestačný.

Sme potomkovia mocných a inteligentných ľudí. Veľmi mi záleží na budúcnosti našej vlasti a našich detí.

Sláva Rodu nášmu.

Konštatuje Karol Puk z okresu Levice, ktorý kandiduje do NR SR na našej kandidátnej listine z miesta číslo 23.

Vaše Slovenské Hnutie Obrody.

————————

Prečítajte si tiež: SHO: Orbán opäť táral. Pavol Poprocký ho upratal ako sopľavého chlapca

————————

Karol Puk: Chránim hodnoty predkov. Zdroj fotky: Karol Puk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds