Volím číslo 5. SHO. Róbert Švec: Dajme spoločne stopku Kiskovi, Kočnerovi. A ďalším mafiánom

Dámy a páni. Naozaj chcete, aby nám vládla aj naďalej mafia okolo Bašternáka, Kočnera, Kisku a ďalších štandardných darebákov? Slovensko nepotrebuje reštart vlády, naša vlasť potrebu reštart systému, ktorý vládne v našom štáte. Zabezpečíme.

My nevstupujeme do politiky, aby sme sa prispôsobovali súčasným štandardným parametrom robenia politiky, vstupujeme do politiky, aby sme z politického chrámu vyhnali farizejov, darebákov, podvodníkov a aj mafiánov, ktorí ho už dlhé roky okupujú.

Viac v zdieľanom videu:

 

————————-

Prečítajte si tiež: Voľby 2020. Fotoreportáž z RTVS, TV JOJ a TV Markíza. SHO: Hrdo, dôstojne a aj dôkladne

————————

———————–-

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds