Voľby 2020. Fotoreportáž z RTVS, TV JOJ a TV Markíza. SHO: Hrdo, dôstojne a aj dôkladne

Dámy a páni. V nastávajúcich parlamentných voľbách máte možnosť voliť proslovenskú alternatívu – Slovenské Hnutie Obrody.

Našimi hlavnými prioritami, okrem iného, sú aj: zachovanie štátnej suverenity, tradičných morálnych, etických a rodinných hodnôt, ochrana národa, jeho identity, kultúry, zvykov a tradícií. Ako aj ochrana Slovákov a pomoc všetkým lojálnym občanom našej vlasti. A to tak v sociálnej, zdravotnej, právnej či kultúrnej oblasti.

Predvolebná kampaň je v plnom prúde a SHO, v zastúpení nášho predsedu Róberta Šveca sa aktívne zúčastňuje predvolebných diskusií aj v celoštátnych televíziách.

Slovenské Hnutie Obrody má číslo 5. Ďakujeme za vašu podporu.

——————————

Prečítajte si tiež: Volím číslo 5. SHO. Radomír Pikna: Budúcnosť slovenského národa je v našich rukách

——————————

Pozrite si fotografie z úspešných vystúpení Róberta Šveca v RTVS, TV JOJ a TV Markíza:

 

———————–-

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds