Kiska chce post ministra vnútra. SHO: Aby zahladil stopy svojej kriminálnej minulosti?

Andrej Kiska cez týždeň povedal, že najlepšia na post ministra vnútra je po voľbách podpredsedníčka jeho strany Veronika Remišová. Reagoval tak na novinársku otázku, či sa nevzdá rezortu vnútra, aby dal priestor na nezávislé vyšetrenie jeho káuz.

V daňovej kauze Kisku polícia začiatkom decembra minulého roka obvinila exprezidenta za pokračujúci zločin daňového podvodu vo forme organizátora. Kiskova firma KTAG si mala len za apríl 2014 z nákladov na Kiskovu propagáciu v prezidentských voľbách vo výške asi 770-tisíc eur neoprávnene uplatniť vratku DPH v sume 146 307,82 eura. Kiska bol v tom čase nielen majiteľom, ale aj konateľom spoločnosti. Informujú médiá.

————————–

Prečítajte si tiež: Potvrdené: Kiska kšeftoval s podsvetím a pozemkami, odstúpiť sa nechystá

————————–

Štefan Polačik, podpredseda SHO už v minulosti adresoval Kiskovi tieto slová:

„Posledné dni sledujem mediálne výstupy slušného daňového podvodníka Andreja Kisku. Z toho, čo rozpráva sa mi zdvíha tlak. Tento človek, so svojou pošramotenou povesťou, dokáže sám seba pasovať do role najslušnejšieho politika s enormnou podporou občanov. Neviem v akej bubline žije, no podľa mňa nemá morálne právo z úst ani len vypustiť slovo slušný.

Veď on sa súdil s občanom Slovenskej republiky o pozemok, ktorý získal podvodom. Nevrátil tento pozemok dobrovoľne a zo svojej pozície milionára – prezidenta sa nesúdil s podvodníkmi, ktorí mu vraj ten pozemok predali. Nie, on trápil obyčajného občana! Jeho daňové delikty sú ďalším dôvodom, že by sa mal kajať a čakať na spravodlivý súd, no on zakladá politickú stranu a chce prevziať moc v štáte. S kamennou tvárou!

Verím, že ľudia sa nenechajú opäť oklamať peknými rečami a miliónovými reklamnými spotmi a vo voľbách to tomuto od kosti podlému človeku zrátajú.

Kiska by sa nám nemal prihovárať z televízie, ale mal by odpovedať na otázky orgánov činných v trestnom konaní. A verím, že aj k tomu sa dopracujeme.“

A čas dokazuje, že slová Štefana Polačika sú nadčasové.

————————-

Prečítajte si tiež: Kiska je pripravený byť premiérom. To je ako keď pedofil vyhlási, že je pripravený byť riaditeľom školy

————————-

Zdroj obrázku: Internet

————————–

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds