Slobodný vysielač: Hosťom v našom štúdiu bude Róbert Švec. Vo štvrtok 20. februára. Naživo

Po úspešných vystúpeniach v predvolebných diskusiách RTVS, TV JOJ a TV Markíza, sa Róbert Švec zúčastní predvolebnej diskusie aj v rádiu Slobodný vysielač. Diskusiu si budete môcť vypočuť naživo TU.

Dvojhodinová diskusia sa uskutoční vo štvrtok 20. februára od 16.00 hod. Róbert Švec bude za okrúhlym stolom diskutovať s predstaviteľmi viacerých politických subjektov, ktoré prijmú pozvanie do diskusie.

Róbert Švec: „Ideme k jadru problému, priamo ho pomenujeme, a navrhujeme aj konkrétne riešenia, ktoré sa však súčasnej mediálnej a politickej mafii nepáčia. A budeme v tom pokračovať.“

Ak máte záujem nám pomôcť, v našom zápase o Slovensko, môžete podporiť našu predvolebnú kampaň, číslo nášho transparentného účtu je: SK0383300000002101754329. Ďakujeme za každé jedno euro.

————————-

Prečítajte si tiež: Voľby 2020. Fotoreportáž z RTVS, TV JOJ a TV Markíza. SHO: Hrdo, dôstojne a dôkladne

————————-

Zástupcovia nášho hnutia vo vysielaní Slobodného vysielača. Zľava v bielych mikinách: Pavol Poprocký, Katarína Boková a Róbert Švec. V pozadí vpravo Pavol Skýpala.

————————-

Prečítajte si tiež: Róbert Švec k diskusii v TV JOJ: Priamy a vecný. Taký som. Jedujú sa zelení a liberáli? To je dobre

————————-

Rozhodnutie Ľudovíta Štúra je jasné. 🙂 Ďakujeme.

———————–-

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds