Voľte číslo 5. Video. SHO: Predstavujeme vám naše šarmantné kolegyne z okresov Martin a Trebišov

Uvedomujeme si veľké regionálne rozdiely. Preto dostali na kandidátnej listine Slovenského Hnutia Obrody priestor ľudia z každého slovenského kraja. Predstavujeme vám naše šarmantné kolegyne z okresov Martin a Trebišov, Katarínu Bokovú a Ivanu Hreháčovú.  

 

A akí budeme politici? Takí istí ako občianski aktivisti: Hrdí, sebavedomí, zodpovední, skromní, pre ktorých budú záujmy našich ľudí a našej vlasti vždy na prvom mieste. Presne tak, ako aj predchádzajúcich 15 rokov, počas ktorých sme pôsobili ako občianski aktivisti.

Naša otčina má veľmi veľa politikov. Politikov, ktorí spravujú našu vlasť ako kolóniu pre cudzích pánov, áno, to je presná definícia súčasných štandardných politikov. Ale Slovensko potrebuje štátnikov, ktorí budú mať dlhodobú koncepciu rozvoja nášho štátu na niekoľko desaťročí dopredu. Štátnikov, ktorí budú pracovať dlhodobo, zodpovedne a koncepčne. Štátnikov hodnôt a zásad. Aby Slovensko slovenským bolo.

A ja viem, priatelia, že spolu to zmeníme. Konštatuje Róbert Švec.

————————-

Prečítajte si tiež: Róbert Švec: Poslaním SHO je slúžiť Slovákom, nášmu štátu a vlasti. A šíriť pozitívne vlastenectvo

————————-

————————–

Prečítajte si tiež: Katarína Boková: Vidím a cítim, že SHO je tu pre Slovensko. Úprimne, normálne, jednoducho

————————–

———————–-

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds