Katarína Boková: Vidím a cítim, že SHO je tu pre Slovensko. Úprimne, normálne, jednoducho

V nedeľu 15. decembra budú v štúdiu Slobodného vysielača odpovedať na vaše otázky a diskutovať na aktuálne spoločenské témy Róbert Švec a Katarína Boková. Okrem iného vám predstavia aj našich kolegov na kandidátnej listine SHO do parlamentných volieb 2020.

Budú hosťami relácie Bez cenzúry, ktorá začne o 16.30 hod. Diskusiu si budete môcť vypočuť naživo TU.

Katarína Boková: Vidím a cítim, že SHO je tu pre Slovensko a Slovákov. Úprimne, normálne, jednoducho. Čisto. Nepoškvrnene. Viem, znie to možno iracionálne, naivne, smiešne. Ale tí ľudia, teraz už moji kolegovia, počúvajú. Debatujú, prijímajú rady, aj kritiku, ak treba. Neúnavne a sústavne pomáhajú. Denne sú v teréne a učia sa. Rozmýšľajú, tak aby dobre bolo. Pre obyčajného občana. Pre poctivého človeka.

————————

Prečítajte si tiež: Staň sa infovojakom v boji proti liberálnej cenzúre. Čítaj a rozširuj noviny Právo Národa

————————

Zľava: Štefan Polačik, František Šípoš, Katarína Boková a Róbert Švec

————————-

Prečítajte si tiež: Katarína Boková: Každý musí začať od seba a Slovensko bude lepším miestom pre život

————————-

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds