SHO je rozumnou alternatívou pre Slovensko. Aj o tom bude diskusia v Slobodnom vysielači

V nedeľu 9. februára budú v štúdiu Slobodného vysielača odpovedať na vaše otázky a diskutovať na aktuálne spoločenské témy Róbert Švec, Katarína Boková a Pavol Poprocký. Budú hosťami relácie Bez cenzúry, ktorá začne o 16.30 hod. Diskusiu si budete môcť vypočuť naživo TU.

Katarína Boková: Som vydatá, s manželom vychovávame naše dve deti. A práve deti sú dôvodom, prečo sa aktívne angažujem v Slovenskom Hnutí Obrody. Chcem, aby žili v bezpečí, aby si vážili naše tradície, aby poznali našu minulosť a boli hrdé na našich praotcov. Ale najmä si prajem, aby z nich vyrástli slušní a nápomocní ľudia. Takí sú aj moji kolegovia a kolegyne z SHO.  Veď predsa ľudskosť nás odlišuje od ostatných tvorov.

Pavol Poprocký: SHO mi okrem skúseností a príležitosti dalo nádej. Nádej, že politika sa dá robiť slušne, bez zbytočných škandálov, razantne, ale zodpovedne, že národná politika môže ľudí spájať, že Slovensko a jeho obyvateľov čaká obroda, ktorá sa im bude páčiť. Úprimne tomu verím a všetky kuvičie hlasy sú mi ukradnuté. Vo zverokruhu som znamenie býk a býk, ak je naozaj presvedčený, urobí všetko preto, aby to bolo tak, ako si to zaumienil. A JA SOM PRESVEDČENÝ. Presvedčený, že Slovenské Hnutie Obrody je alternatívou všetkým papalášom, falošným vlastencom, zlodejom, klamárom a všetkým ľuďom zlej vôle.

————————

Prečítajte si tiež: Voľby 2020. Róbert Švec pre TASR: Žiadne kompromisy so zločineckými agendami multi-kulti a LGBTI

————————

———————–-

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds