Sociálny projekt SHO: Aj Danka daruje krv pravidelne. Sme na ňu hrdí

V utorok 19. novembra naša kolegyňa Danka Fratričová urobila ďalší dobrý skutok. Opäť darovala krv. Už po 8-krát. Aj Danka je dôkazom toho, že v našom hnutí máme zodpovedné a sebavedomé ženy, ktoré keď môžu, vždy pomôžu. A takou je aj Danka.

Kamaráti. Pomoc môže mať rôzne podoby. Aj ten materiálne najchudobnejší môže pomôcť, pretože ak je zdravý, tak je najbohatší a zo svojho bohatstva môže pravidelne darovať tým, ktorí bojujú o to najvzácnejšie. A tým je život.

Pridajte sa k nám a spoločne s nami podporte našu iniciatívu. Pošlite nám vašu fotku z odberu, poradie odberu, miesto odberu na staramesa@sho.sk a získajte naše reklamné predmety, ako osobité poďakovanie za participáciu na výzve projektu skutočnej solidarity.

————————–

Prečítajte si tiež: Projekt Staráme sa: Lenka darovala krv už po 33-krát. Zapojil sa aj Martin z Galanty

————————–

Danka darovala krv už po 8-krát.

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds