Aktuálne vydanie novín Právo Národa. SHO: Každý občan nášho štátu musí ovládať slovenský jazyk

Dámy a páni. V týchto dňoch vyšlo najnovšieho číslo našich novín Právo Národa. V aktuálnom vydaní predstavujeme kandidátnu listinu Slovenského Hnutia Obrody a jednotlivých kandidátov, ktorí sa uchádzajú o vašu priazeň v parlamentných voľbách, ktoré sa uskutočnia 29. februára 2020.

Taktiež sa v najnovšom čísle venujeme otázke slovenského juhu a používania štátneho, slovenského jazyka na celom území Slovenskej republiky.

Najnovšie vydanie nášho dvojmesačníka sa postupne dostane do každého kúta našej vlasti. Ale ak máte záujem pomôcť a ste ochotní vo svojom okolí zabezpečiť roznos našich – vašich novín, kontaktujte Štefana Polačika, podpredsedu SHO mailom na podpredseda@sho.sk

V prípade, ak máte záujem sa stať pravidelným čitateľom a odberateľom Práva Národa, stačí, ak vyplníte formulár TU a naše noviny vám budeme pravidelne posielať prostredníctvom Slovenskej pošty.

Nestoj na chodníku a pridaj sa k nám. Rozšír naše rady infovojakov v zápase o budúcnosť nášho národného spoločenstva a štátu. Pridaj sa k zodpovedným vlastencom, ktorí ochraňujú Slovensko pred novodobým duchovným morom s názvom liberalizmus.

Sme SHO. My sa nikdy nevzdáme a prinavrátime moc v našom štáte opäť do rúk Slovákom.

————————-

Prečítajte si tiež: Cenzúra pokračuje: Facebook nám zablokoval ďalšiu stránku. Stránku Právo Národa

————————-

————————-

Prečítajte si tiež: Cenzúra: Facebook zablokoval stránku SHO. Štefan polačik: Nás neumlčíte

————————-

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds