Cenzúra pokračuje: Facebook nám zablokoval ďalšiu stránku. Stránku Právo Národa

V piatok 18. októbra Facebook zablokoval stránku Slovenského Hnutia Obrody, ktorá mala už vyše 47-tisíc fanúšikov. Dnes, vo štvrtok 31. októbra nám Facebook zablokoval ďalšiu stránku, tentokrát stránku nášho dvojmesačníka Právo Národa, ktorá mala už takmer 6-tisíc fanúšikov.

K vzniknutej situácii stanovisko zaujal Róbert Švec, predseda Slovenského Hnutia Obrody:

Dámy a páni. Facebook sa rozhodol, že bude pokračovať v cenzúre a dnes nám zablokoval aj stránku Právo Národa. Aktivity Facebooku počas posledných dní voči nášmu hnutiu nás len utvrdzujú v tom, že to, čo robíme, robíme správne. Veľmi ľahko sa môže stať, že skoro bude zablokovaná aj moja osobná facebooková stránka Róbert Švec, z ktorej sa k vám prihováram každý deň. Ak sa tak stane, chcem, aby ste vedeli, že nás neumlčia a aj naďalej budeme pokračovať v našej práci. Za zdravé, normálne hodnoty a za to, aby Slovensko slovenským bolo.

———————–

Prečítajte si tiež: Cenzúra: Facebook zablokoval stránku SHO. Štefan Polačik: Nás neumlčíte

———————–

Zo stanoviska Slovenského Hnutia Obrody vyberáme:

Vážime si a ctíme si slobodu slova a prejavu, ako základný hodnotový pilier demokracie. Súčasnosť však sužuje liberálna demokracia, ktorej praktiky nemajú nič spoločné so skutočnou demokraciou a základnými ľudskými právami. Správa sa totalitárne, nerešpektuje spoločenskú diverzitu v názoroch a postojoch jednotlivcov a komunít, podporuje rozklad tradičných hodnôt, akými je rodina v zložení muž + žena + deti, či cenzuruje, blokuje, zosmiešňuje a prenasleduje názorových oponentov

Sme znepokojení praktikami liberálnej demokracie, ktorá aj cez sociálne siete šikanuje zodpovedných vlastencov a ľudí, ktorí si vážia názorovú rôznorodosť a slobodu slova.

Je preto na mieste odsúdiť toto v skutku nedemokratické správanie sa sociálnej siete Facebook, podporované slovenskými liberálmi, a zvažovať jej ďalšie pôsobenie na území Slovenskej republiky.

Slovenky a Slováci. Sledujte nás aj na Twitteri, VKontakte a pravdaže na našej stránke www.sho.sk. My si k vám cestu nájdeme a vieme, že aj vy k nám. Sme SHO a my sa nikdy nevzdáme.

————————

Prečítajte si tiež: Staň sa infovojakom v boji proti liberálnej cenzúre. Čítaj a rozširuj noviny Právo Národa

————————

Prečo? Pretože šírime pravdu, zdravý rozum a tradičné hodnoty. Toto je obraz dnešnej dekadentnej doby.

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds