Vlastizradná dohoda s USA: Róbert Švec nastavil Ficovi zrkadlo mravné a aj politické!

Ak je aspoň niečo komické na súčasnej tragickej dobe, ktorú prežívame, tak je to to, ako sa Fico snaží stavať do pozície vodcu opozície. Najnovšie tak urobil vo videu, ktorým pozýva Slovákov na akože protest proti vlastizradnej dohode s USA.

ON, ktorý spolu s Pellegrinim pripravoval túto dohodu už v roku 2018 a pchali sa administratíve USA do zadku, zvoláva protest… a ešte k tomu vyzýva, aby prišli všetci, bez ohľadu na stranícke tričká.

A čo sme sa s koňom zrazili, aby sme robili kulisu darebákom, ktorí sú súčasťou tej istej hodnotovej mafie ako Čaputová, Heger, Naď, Korčok… (Ivan Korčok bol mimochodom štátnym tajomníkom ministerstva zahraničných vecí vo vláde Roberta Fica.)

Veď smeráci vládli v našom štáte 12 rokov! Urobili poriadok so zahraničnými mimovládkami, NIE, ale za to ich štedro dotovali zo slovenského štátneho rozpočtu, urobili poriadok v mediálnej oblasti? NIE! Iniciovali referendum za vystúpenie Slovenska z NATO? NIE! Iste, že nie, keď Fico, kade chodí, tade tára, že ich orientácia je euroatlantická a iba s takými subjektmi bude spolupracovať, ktoré majú tiež euroatlantickú orientáciu, to znamená, aby bol Slovák aj naďalej otrokom a sluhom cudzích pánov vo svojom vlastnom dome slovenskom.

My hovoríme, že naša orientácia je proslovenská, najprv Slovensko a ľudia slovenskí. A aj v tom je rozdiel medzi nami a nimi. A ak chce Fico dokázať, že je skutočne proti vlastizradnej dohode s USA, nech príjme moju verejnú výzvu TU a zaviaže sa pred národom, že ak po voľbách bude súčasťou vlády, bude presadzovať okamžité vypovedanie okupačnej dohody. Pán Fico, máte gule politické?

A na vás, Slovenky a Slováci je to, aby ste si to už konečne uvedomili, lebo inak bude naše spoločenstvo donekonečna prešľapovať na jednom mieste z dôvodu, že ste a budete ochotní podporovať tú istú hodnotovú luzu… Za silné, sebavedomé a bezpečné Slovensko!

Autor článku Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody.

—————————

Prečítajte si tiež: Vlastizradná dohoda s USA. Róbert Švec vyzýva opozičné proslovenské strany a hnutia…

—————————

Mgr. Róbert Švec vyštudoval Trnavskú univerzitu, odbor politológia. Pôsobí v Nitre a je predseda Slovenského Hnutia Obrody. Zdroj fotky: SHO.sk

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds