Projekt Staráme sa: To, čo dávame, to sa nám vráti dvojnásobne. Aj Erika je toho dôkazom

Kamaráti! Naša kolegyňa Erika Löbbová z Nového Mesta nad Váhom sa postarala o to, aby sa aj Adamko mohol korčuľovať a dojala mamu Mišku!

Približne pred mesiacom sme sa vám, drahí podporovatelia, hlásili z výjazdu našej pravidelnej pomoci v Trenčianskych Tepliciach, kde sa nám podarilo (okrem iného) zabezpečiť kolieskové korčule pre Alžbetku, po ktorých veľmi túžia.

V posledný aprílový deň sme vďaka Erike podarovali ďalší pár kolieskových korčúľ! Tentokrát Adamkovi, aby Alžbetke nezávidel a mohli spoločne športovať.

A, do tretice, aby nebolo smutno ani mame Miške, tak aj ju naša empatická Erika potešila, až dojala tak, že sa rozplakala. Pri príležitosti blížiaceho sa Dňa matiek jej, ako zodpovedná a svedomitá matka, podarovala pár drobností a kvety. Nečakala to a slzy radosti začali stekať po lícach…

Sme hrdí na to, že náš tím projektu Staráme sa tvorí aj Erika, ktorej sme, mimochodom, v minulosti tiež pomáhali a pomohli postaviť sa na nohy. Dotvára totiž sociálny projekt s pridanou hodnotou, aký inde nenájdete.

Vďaka nášmu úspešnému sociálnemu projektu pomáhame už od roku 2011, aj vďaka vaším 2% z daní. Pevne veríme, že sa na vaše správne rozhodnutie môžeme spoľahnúť aj v tomto roku. Ako na to? Je to jednoduché. Viac informácií nájdete TU.

————————-

Prečítajte si tiež: FOTO. Projekt Staráme sa: Sme hrdí na to, že pomáhame bohatým ľuďom. Duchom bohatým!

————————-

Zdroj fotiek: SHO.sk

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: DAR – projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds