AUDIO: Svetana Angelová a Jaroslav Ščurka v rádiu Slobodný Vysielač aj o našej sebestačnosti a zbytočnosti EÚ

Dámy a páni. Pokračujeme v mediálnej prezentácii našich názorov a postojov.

Vo štvrtok 13. apríla sa ľudia Slovenského Hnutia Obrody Svetana Angelová, náš človek na otázky slovenskej sebestačnosti a Jaroslav Ščurka, náš človek na otázky športu a voľnočasových aktivít zúčastnili diskusie v rádiu Slobodný Vysielač.

Záznam celej diskusie si môžete vypočuť v zdieľanom odkaze TU

————————

Prečítajte si tiež: Noviny Právo Národa: Róbert Švec nastavil zrkadlo Ficovi a ten opäť uvidel svoju pravú tvár, tvár pokrytca

————————

Svetana Angelová. Zdroj fotky: SHO.sk

Jaroslav Ščurka. Zdroj fotky: SHO.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds