SHO: Róbert Švec k spájaniu „národných, kresťanských a sociálnych síl“ podľa predstáv Danka, Tarabu…

Dámy a páni. So záujmom som si prečítal článok s podtitulom „Danko (48) berie do volieb odídencov z ĽSNS“, vo vydaní denníka, ktorý vychádza na Slovensku zo dňa 13. apríla, v ktorom sa autor článku venuje spájaniu „proslovenských síl“ pod taktovkou Andreja Danka.

V článku sa okrem iného píše, citujem: „Danko pôjde do volieb s miniatúrnou stranou Život – Národná strana, ktorej preferencie sa ani neobjavujú v prieskumoch. SNS sa posledné mesiace pohybuje medzi troma a štyrmi percentami, čiže od parlamentu má stále ďaleko. Pomôcť mu má práve spájanie, pričom Taraba a spol. vraj nie sú poslední, ktorí by sa na jeho kandidátke mali objaviť. Podotkol, že nie tajomstvom ich rokovanie s Národnou koalíciou, či lídrom strany Slovenský patriot Miroslavom Radačovským.“

A teraz, dámy a páni, to podstatné, opäť citujem: „Deklarovali, že nechcú Slovensko dostať zo západných štruktúr, ale chcú hájiť jeho záujmy.“

Touto cestou verejne ďakujem Andrejovi Dankovi a jeho novým politickým kamarátom za to, že sami, krásne a jednoducho vysvetlili, prečo sa Slovenské Hnutie Obrody nemôže spájať s touto skupinkou politikov.

Slovenské Hnutie Obrody je hodnotovo pevne ukotvené a presadiť vystúpenie Slovenskej republiky zo západných štruktúr, z dekadentnej EÚ a aj zločineckej organizácie NATO, to patrí medzi 5 hodnotových bodov, v ktorých nebudeme nikdy a s nikým robiť kompromisy.

Naša vízia je jasná a priama, nastaviť postupné kroky a procesy tak, aby Slovensko mohlo vystúpiť z EÚ a úspešne, slobodne kráčať slovenskou cestou. A pokiaľ ide o NATO, platí to isté. Postupnými krokmi vymaniť Slovensko z tento zločineckej organizácie a zabezpečiť nášmu štátu neutralitu.

Budeme aj naďalej vysvetľovať Slovákom, prečo je potrebné vystúpiť zo západných štruktúr, z EÚ a aj NATO a následne ľudia slovenskí v referende sami rozhodnú, či si prajú, aby náš štát bol slobodný, úspešný a neutrálny.

A k tomu mačkopsovi, aby Slovensko zostalo v západných štruktúrach, ale oni (Danko, Taraba, možno aj Národná koalícia…) v tých štruktúrach budú obhajovať slovenské záujmy, len jedna poznámka. Neobhája NIČ, pretože… Slovensko je členom EÚ a NATO, a tým pádom je nesvojprávnou kolóniou, kde akákoľvek tupá bruselská smernica alebo spojenecké záväzky sú viac ako naše slovenské zákony a právo. Ale pochybujem, že to akože národní politici okolo Danka a Tarabu nevedia, vedia to, až príliš dobre…

Dámy a páni. Takže, Slovenské Hnutie Obrody je pripravené komunikovať a aj spolupracovať, ale s politikmi, subjektmi, s ktorými nájdeme spoločné prieniky v hodnotových otázkach. A to, že na politickej scéne je SHO takmer osamotené, pokiaľ ide o otázky nášho členstva v EÚ, NATO a aj obnovenia našej národnej meny – slovenskej koruny, za to my už nemôžeme.

Cesta Slovenského Hnutia Obrody, je cesta rovná, cesta cti, cesta slovenská. A na vás je, dámy a páni, či budete aj naďalej podporovať prebehlíkov a populistov, ktorí iba zneužívajú slovenskú kartu pred voľbami na získavanie politických bodov alebo dáte šancu politikom, štátnika, ktorí majú jasnú víziu rozvoja našej otčiny v krátkodobom, strednodobom a aj dlhodobom horizonte.

Autor článku Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody.

————————-

Prečítajte si tiež: AUDIO: Svetana Angelová a Jaroslav Ščurka v rádiu Slobodný Vysielač aj o našej sebestačnosti a zbytočnosti EÚ

————————-

Zdroj obrázku: SHO.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

 

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds