Bruselskí byrokrati členským štátom: Otvorte sa! SHO: Zbláznili ste sa? Alebo ste agenti koronavírusu?!

Brusel chce pre koronavírus zavrieť Schengen. A zároveň žiada členské štáty, aby sa otvorili. Podľa Európskej komisie (EK) by mali členské štáty zrušiť kontroly na vnútorných hraniciach. Aj Slovensko by tak podľa návrhu EK malo zrušiť pohraničné kontroly. „Takéto jednostranné obmedzenia štátov môžu mať vážny dosah na fungovanie jednotného trhu,“ píše sa v návrhu Európskej komisie.  

K návrhu Európskej komisie stanovisko zaujal Róbert Švec:

Buď sa byrokrati v Bruseli zbláznili alebo sú to všetci do jedného agenti koronavírusu. Ako môžu niečo takéto žiadať?! Veď predsa zdravie a životy ľudí musia byť na prvom mieste. Opakujem, slovenské štátne hranice nie sú korzo a treba ich nechať zatvorené. A mimochodom, na zatvorenie Schengenu je už neskoro. Mali ste sa skôr rozhýbať, babráci bruselskí.

—————————–

Napísali na Facebooku. Luci Šimková: To viete, Sulík sa už celý trasie, ako otvorí hranice!! Len aby mohol kúpiť cez víkend v Rakúsku teplé rožky. 🙂

—————————–

Prečítajte si tiež: Koronavírus. SHO: Ďakujeme, hrdinovia dnešných dní. Chránite naše bezpečie a životy

—————————–

Pozrite si aj videokomentár k téme koronavírus:

 

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds