SHO: Klamár a daňový podvodník sa vzdal mandátu. Kiska to hrá na zdravotné problémy

Po všetkých kauzách bývalého prezidenta, sme s údivom sledovali ako sa bez hanby rozhodol založiť stranu, drzo ju nazvať Za ľudí a kandidovať v parlamentných voľbách s cieľom prevziať moc. Hoci jeho strane uvádzali spriatelené prieskumné agentúry niekoľkonásobne vyššie preferencie, výsledok bol pre pyšného Andreja, ktorý sa už cítil premiérom, potupný.

Jeho strana získala 5,77 percent podpory voličov a len tesne preliezla brány parlamentu. Nepomohla mu ani jeho podpredsedníčka, ktorú pretiahol k sebe od Matoviča. Takýto výsledok Kiska zjavne ťažko prežíva a tak sa postupne začal sťahovať z verejného života s odvolaním sa na svoje zdravie. Či je to pravda neviem, ale možno mu srdcovú arytmiu spôsobil nepriaznivý volebný výsledok, možno uniknuté videá, ktoré ho usvedčili z klamstva a možno aj pokračujúce trestné stíhanie za daňové podvody.

Vyjednávania o zložení novej vlády ponechal na Veroniku Remišovú. Tá dnes potvrdila, že Kiska ani nezasadne do parlamentnej lavice, pretože sa vzdáva mandátu.

Andrej tak opäť ukázal svojím voličom, ako si ich dôveru váži a za čo ich má. No hlavne, že niektorým voličom neprepadol hlas. 🙂

Autor článku Štefan Polačik je podpredseda SHO.

————————

Prečítajte si tiež: SHO: Kumpáni Kisku budú manažovať čerpanie eurofondov?! Slušné kradnutie môže začať

————————

Údajné zdravotné problémy možno Kiskovi spôsobil aj nepriaznivý volebný výsledok, možno uniknuté videá, ktoré ho usvedčili z klamstva, a možno aj pokračujúce trestné stíhanie za daňové podvody.

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds