Koronavírus. SHO: Ďakujeme, hrdinovia dnešných dní. Chránite naše bezpečie a životy

Rozmáhajúci sa koronavírus vyprázdnil ulice našich miest, parky a nákupné strediská. Všetko sa spomalilo a stíchlo. Napriek tomu sa naďalej o naše pohodlie starajú predavačky, upratovačky, kuchári a kuchárky, vodiči a mnohí ďalší.

Nad našou bezpečnosťou držia stráž lekári, zdravotné sestry, sanitári, lekárnici a ostatný zdravotnícky personál. Rovnako tak dbajú na našu bezpečnosť hasiči, policajti a všetci príslušníci bezpečnostných zložiek. V posledných dňoch na úkor svojho pokoja, zdravia, za cenu osobných obetí.

Za vašu ochotu, pomoc a nasadenie vám všetkým patrí naša najúprimnejšia vďaka. Rovnako tak úcta, obdiv a rešpekt. Ste hrdinovia dnešných dní.

Neočakávaný nepriateľ preveruje nielen naše zdravie, ale aj charakter. Preto, milí Slováci, nezabúdajme, že okrem rúška sa nosí aj ohľaduplnosť, slušnosť, zodpovednosť, ústretovosť a pochopenie. Buďme disciplinovaní aby sme sa, všetci spoločne, mohli čo najskôr vrátiť do normálneho života.

Autorka článku Katarína Boková je regionálna zástupkyňa SHO pre okres Martin.

—————————–

 Prečítajte si tiež: SHO: Koronavírus útočí. Matovič tiež. Katarína Boková: Pellegrini zvláda krízu dôstojne

—————————–

Štefan Polačik, podpredseda SHO.

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds