CENZÚRA: Liberáli pokračujú v útokoch na SHO! Reagujú predstavitelia nášho hnutia

Dámy a páni! Pred pád dňami sme vás informovali o cenzúre, ktorá sa spustila v súvislosti so stránkou Kataríny Bokovej na Facebooku. Podrobnosti TU.

Po zablokovaní facebookovej stránky Kataríny Bokovej na 3 dni sa liberáli rozhodli úplne zrušiť možnosť publikovať a slobodne vyjadrovať názory kolegyni Bokovej.

Na nedemokratické postupy a snahu o cenzúru reagujú predstavitelia nášho hnutia:

Róbert Švec: Je to dôkaz toho, že to, čo robíme, robíme veľmi dobre. A budeme v tom pokračovať!

Štefan Polačik: Ak by sme šírili zvrátené hlúposti o tom, že muž môže byť aj žena a naopak, bolo by všetko v poriadku. Ale keďže šírime pravdu a zdravý rozum, sme neustále demokraticky cenzúrovaní.

Jaroslava Samuelová: Ja to vidím takto. SHO je rozumná a zodpovedná nádej pre Slovensko a slovenský národ. Máme najlepších, to znamená čestných a odvážnych vodcov, ktorí sa nedajú kúpiť. Máme všetky predpoklady vytvoriť silne proslovenskú, spravodlivú, neskorumpovanú vládu, preto by nás liberáli najradšej udupali až pod čiernu zem a tak im nerobí žiaden problém zneužívať právomoci, ktoré majú na to, aby sa nás snažili umlčať. Ale na SHO si vylámu zuby. Nás nezastavia. My určite nájdeme spôsob, ako nepadnúť do zabudnutia. Nás nejaký Facebook nezlomí.

Svetana Angelová: Asi veľa pravdy naraz. Úbožiaci, boja sa pracujúcej matky, ktorá sa stará o rodinu svoju, o rodiny z projektu Staráme sa. Robí to s otvoreným srdcom , žije a dýcha pre Slovensko a slovenský národ. To im prekáža.

Erika Löbbová: Jediné, čo ma prekvapuje je to, že som to čakala skôr.

Róbert Srník: Liberáli a kaviarenskí povaľači neznesú nič, čo je pravda, čo je národné, slovenské. Sú to takí istí obmedzenci ako tí v 50. rokoch, ktorí boli zaslepení smerom k Moskve, ku komunizmu a k vláde jednej strany. Len títo to ťahajú na USA, NATO a EÚ. Pre mňa sú morálnym odpadom bez vlastného názoru.

Katarína Boková: Celý život sa snažím žiť tak, aby som sa dokázala pozrieť na seba do zrkadla. Pri svojich rozhodnutiach sa riadim srdcom a zdravým rozumom zároveň. Vyhľadávam a vážim si na druhých úprimnosť, pozitívny prístup, odhodlanie a ochotu pomáhať druhým. Nielen tieto vlastnosti, ale oveľa viac, som našla v Slovenskom Hnutí Obrody. „Naspäť cesta nemožná, napred sa ísť musí!“ Citát Ľudovíta Štúra presne vystihuje moje zmýšľanie.

————————

Prečítajte si tiež: SHO: Darebáci by chceli sledovať účty ľudí! Róbert Švec: Je to hodné zločincov okolo Matoviča!

————————

Zdroj obrázku: Katarína Boková

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds