VIDEO. Mikas už tára, že Slováci sa budú musieť preočkovávať. Reaguje Katarína Boková

Mikas už začal tárať do médií niečo o tom, že sa Slováci budú musieť dávať častejšie preočkovávať gebuzinou, ktorú liberálna propaganda označuje za vakcínu proti koronavírusu, ako očakávali falošní odborníci od Matoviča.

Dôvod? Ani sami nevedia, ako tá gebuzina v ľudskom tele (ne)funguje TU.

Aj na túto nehoráznosť reagovala Katarína Boková v sobotu v Martine, počas ďalšieho protestu občanov proti nezákonným nariadeniam súčasnej vlády.

————————–

Prečítajte si tiež: VIDEO: Nenávistné prejavy? SHO: Liberáli opäť ukázali svoju pravú tvár pokrytcov!

————————–

 

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds