VIDEO: Nenávistné prejavy? SHO: Liberáli opäť ukázali svoju pravú tvár pokrytcov!

Po pokojnom proteste proti nezákonným rozhodnutiam vlády okolo Matoviča, ktorý sa uskutočnil v sobotu v Martine a o ktorom sme vás informovali TU, sociálna sieť Facebook zablokovala stránku Kataríny Bokovej.

Kolegyňa Boková informovala cez Facebook o priebehu podujatia a aj o zásahu Mestskej polície TU proti účastníkom demonštrácie, ktorí sa v pokoji rozchádzali domov. To je sloboda a demokracia v podaní liberálov.

Dámy a páni! Vypočujte si príhovor Kataríny Bokovej TU počas pokojného protestu proti nezákonným praktikám súčasnej vlády. A posúďte sami, či Katarína Boková šírila nenávistné reči a či bol jej prejav dôvodom na blokovanie jej stránky na Facebooku.

PRAVDA bolí, ale aj oslobodzuje!

————————

Prečítajte si tiež: Britský premiér tvrdí, že covid pasom sa nevyhneme. Róbert Švec: Skôr zamrzne peklo!

————————

Zdroj obrázku: Katarína Boková

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds